İSTEK BİLGE KAĞAN OKULLARI |
|
2023 - 2024 ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN LİSTESİ |
|
ANADOLU LİSESİ |
|
S.No |
ADI-SOYADI |
BRANŞI |
GÖREVİ |
|
1 |
Aydın KARABAŞ |
Matematik |
Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü |
|
2 |
Ahmet Serkan DALYAN |
Matematik |
Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı |
|
3 |
Elif Gizem ŞENER |
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni |
Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı |
|
4 |
Yusuf BİLİCİ |
Matematik |
Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı |
|
5 |
Yasemin BÜYÜKTAŞ DENİZ |
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık |
PDR/Rehberlik Koordinatörü |
|
6 |
Ceylan ÇAĞAN |
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık |
PDR |
|
7 |
Songül YAZICIOĞLU |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Türkçe Edebiyat Dersleri Bölüm Başkanı |
|
8 |
Yasemin TÖKEL |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni |
|
9 |
Başak YEDİKARDEŞ |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni |
|
10 |
Fatih YILMAZ |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni |
|
11 |
Oğuzhan ÖZ |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni |
|
12 |
İskender Hamza TÖKEL |
Matematik |
Matematik Dersleri Bölüm Başkanı |
|
13 |
Fatih KETEN |
Matematik |
Matematik Öğretmeni |
|
14 |
Özcan ERCAN |
Matematik |
Matematik Öğretmeni |
|
15 |
Tutku Dilara YILMAZ |
Matematik |
Matematik Öğretmeni |
|
16 |
Emre İŞSEVER |
Matematik |
Matematik Öğretmeni |
|
17 |
Fatma KAHYA KOÇAK |
Matematik |
Matematik Öğretmeni |
|
18 |
Mehmet Emrah AKGÜL |
Matematik |
Matematik Öğretmeni |
|
19 |
George KOUMARI |
Fen Dersleri Laboratuvar |
Fen Laboratuvar Öğretmeni/Laboratuvar Sorumlusu |
|
20 |
Gülfer FİDAN |
Fizik |
Fen Bilimleri Dersleri Bölüm Başkanı |
|
21 |
Mustafa BARIŞ |
Fizik |
Fizik Öğretmeni |
|
22 |
Rapeka ÇAKIR |
Fizik |
Fizik Öğretmeni |
|
23 |
Betül EŞLİ |
Kimya |
Kimya Öğretmeni |
|
24 |
Keziban KAYA |
Kimya |
Kimya Öğretmeni |
|
25 |
Selin YALVARMIŞ ÜNSAL |
Kimya |
Kimya Öğretmeni |
|
26 |
Tuğba KOÇ |
Biyoloji |
Biyoloji Öğretmeni |
|
27 |
Kadir UÇAN |
Biyoloji |
Biyoloji Öğretmeni |
|
28 |
Dayana HADRİ |
Biyoloji |
Biyoloji Uzman Öğretici |
|
29 |
Nilüfer BİLİCİ |
İngilizce |
Yabancı Diller Dersleri Bölüm Başkanı |
|
30 |
Tuğba YÜKSEL AYDIN |
İngilizce |
İngilizce Öğretmeni |
|
31 |
Yıldız IŞIK |
İngilizce |
İngilizce Öğretmeni |
|
32 |
Tuba YILMAZ |
İngilizce |
İngilizce Öğretmeni |
|
33 |
Ömer Faruk YEŞİLDAĞ |
İngilizce |
İngilizce Öğretmeni |
|
34 |
Müzeyyen ABİKOĞLU |
İngilizce |
İngilizce Öğretmeni |
|
35 |
Felix Garcia MORENO |
İspanyolca |
İspanyolca Usta Öğretici |
|
36 |
Ayşe Nur AKYÜZ |
Almanca |
Almanca Öğretmeni |
|
37 |
Duygu TÜRKER |
Almanca |
Almanca Öğretmeni |
|
38 |
Hilmi GENÇ |
Tarih |
Sosyal Bilimler Dersleri Bölüm Başkanı |
|
39 |
Baran OMACAN |
Tarih |
Tarih Öğretmeni/Alan Koordinatörü |
|
40 |
Emrah YILDIRIM |
Tarih |
Tarih Öğretmeni |
|
41 |
Enes Murat KANTAŞ |
Tarih |
Tarih Öğretmeni |
|
42 |
Nazife IŞIK |
Coğrafya |
Coğrafya Öğretmeni |
|
43 |
Gülşah TAŞKIN |
Coğrafya |
Coğrafya Öğretmeni |
|
44 |
Recep Ünal KAYNAK |
Coğrafya |
Coğrafya Öğretmeni |
|
45 |
Gizem ERDEM |
Felsefe |
Felsefe Öğretmeni |
|
46 |
Fulya ERÇETİN |
Felsefe |
Felsefe Öğretmeni (DSÜ) |
|
47 |
Bayram ÇELİK |
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi |
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni |
|
48 |
Umur BAL |
Beden Eğitimi |
Uygulamalı Dersler Bölüm Başkanı |
|
49 |
Öznur AYDOĞAR |
Beden Eğitimi |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
|
50 |
Ayberk VAROL |
Beden Eğitimi |
Beden Eğitimi Öğretmeni |
|